Home Ferizaj Vinçi rrezikon qytetarët në Ferizaj /Video/

Vinçi rrezikon qytetarët në Ferizaj /Video/

by 05
0 comment

Gjatë ditës së sotme një gjë e pazakontë ka ndodhur në qytetin e Ferizajt.

Qytetarët e kanë xhiruar momentin kur vinçi i ngarkuar me material ndërtimor rrezikon sigurinë e përgjithshme duke e futur ngarkesën në mes të rrugës  ku ndodhen qytetarë dhe vetura, njofton Klan Kosova.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]