Home Ferizaj Vetaksidentohet motoçikleta në Ferizaj, drejtuesi humbi kontrollin

Vetaksidentohet motoçikleta në Ferizaj, drejtuesi humbi kontrollin

by 05
0 comment

Dy persona kanë pësur lëndime trupore pasi janë vetaksidentuar me motoçikletë.

Rasti ka ndodhur në fshatin Rahovicë të Ferizajit, dje rreth oërs 14:57.

Sipas policisë, deri të aksidenti ka ardhur nga mospërshtatja e shpejtësisë, ku drejtuesi i motoçikletës humbi kontrollin dhe doli jashtë rrugës.

Si drejtuesi, ashtu edhe pasagjeri, të dy meshkuj kosovarë, kanë pranuar tretman mjekësor për lëndimet e marra nga vetkasidenti.

Fsh. Rahovicë, Ferizaj 14.08.2022-14:570. I dyshuari mashkull kosovar derisa ishte duke drejtuar motoçikletën dyshohet se nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë, ka shkaktuar vet-aksident duke humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rruge. Si pasojë, lëndime kanë pësuar drejtuesi i motorit dhe pasagjeri mashkull kosovar, lëndime për të cilat kanë pranuar tretman mjekësor.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]