Home Ferizaj Vdes veterani i UÇK-së! Varrimi nesër në Jezerc – Ferizaj!

Vdes veterani i UÇK-së! Varrimi nesër në Jezerc – Ferizaj!

by 05
0 comment

Ka ndërruar jetë veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Xhemshir Nuha.

Lajmin e bënë të ditur familjarët e tij.

NJOFTIM MORTOR

Të nderuar bashkëqytetarë, familjarë të Dëshmorëve të Kombit, Invalidë dhe Veteranë të UÇK-së, me pikëllim të thellë Ju njoftojmë se ka ndërruar jetë Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës – XHEMSHIR NUHA – 1964/2022.

Me dhembje morrëm lajmin e rëndë për ndarjen nga jeta të bashkëluftëtarit tonë Xhemshirit, ngushëllime gjithë bashkëluftëtarëve, ngushëllime familjes Nuha!

Varrimi i të ndjerit bëhet nesër 12.09.2022, në ora 14:00, në varrezat e Veteranëve në fshatin Jezerc.

I lehtë të qoftë dheu i Kosovës bashkëluftëtari ynë!


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]