Home Ferizaj Vdes qytetari nga Ferizaj, po trajtohej në QKUK pas lëndimeve që kishte pësuar në aksident!

Vdes qytetari nga Ferizaj, po trajtohej në QKUK pas lëndimeve që kishte pësuar në aksident!

by 05
0 comment

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka vdekur në QKUK një person i cili ishte aksidentuar javë më parë në fshatin Jezerc të Ferizajt.

Sipas raportit të policisë thuhet se viktima ishte aksidentuar më 25 gusht 2022 dhe i njëjti ishte duke u trajtuar në QKUK

“Në lidhje me rastin më 03.09.2022 gjersa ishte në tretman mjekësorë në QKUK si pasoj e lëndimeve të marra në aksident trafiku, ka ndërruar jetë viktima mashkull kosovar”, njofton policia.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. /Telegrafi/

.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]