Home Ferizaj Urimi i Bajramit nga kryetari i Ferizajt Agim Aliu

Urimi i Bajramit nga kryetari i Ferizajt Agim Aliu

by 05
0 comment

Të dashur bashkëqytetarë të besimit islam!

Në këtë ditë të sakrificës për Krijuesin, rrënjëve tona të ngulitura thellë në dije të lashta e besim, me devotshmëri e mirësi për njëri-tjetrin, dorë mbështetëse për nevojtarët, dëshiroj t’ju uroj Festën e Kurban Bajramit, me dëshirën që gëzimet të ngrohin zemrat tuaja, mbarësitë të shtegtojnë bashkë me ju në çdo hap e mbi të gjitha shëndeti e dashuria të mbizotërojnë për të gjithë.

Me fat, Kurban Bajrami!


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]