Home Ferizaj Tahir Batatina “kapet” me futbollistin e Ferizajt: Vitin tjetër luan në Ligën e Parë

Tahir Batatina “kapet” me futbollistin e Ferizajt: Vitin tjetër luan në Ligën e Parë

by 05
0 comment

Një postim i Festim Alidemas në Facebook, ka sjell një “përplasje” të ëmbël mes futbollistëve dhe trajnerit të Llapit Tahir Batatina.

Futbollistët kosovarë, Edon Sadriu, Festim Alidema, Valmir Verliu e trajneri Tahir Batatina kanë gjetur kohë për pak humor pas fitores në Therandë.

Komenti i parë ishte nga lojtari i Ferizajt, Edon Sadriu, që i kishte shkruar Alidemës duke ironizuar “mëkat që nuk lujate edhe me Ferizaj”.

Nuk mungoi as Veliu që tha me shaka se nuk është për asi lojë.

Ndërkaq, në fund fare, Tahir Batatina u tall paksa me pozitën e Ferizajt në tabelë, duke i thënë Sadriut që mos ta ngacmojë Alidemën se sezonin tjetër të çon në Ligën e Parë.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]