Home Ferizaj Sportistët e Hendifer-it janë shpallur më të mirët në garën sportive të realizuar nga Komiteti Paralimpik i Kosovës

Sportistët e Hendifer-it janë shpallur më të mirët në garën sportive të realizuar nga Komiteti Paralimpik i Kosovës

by 05
0 comment

Klubi i Volejbollit, i Ping-Pongit dhe i Basketbollit kanë zënë vendet e para në këtë aktivitet sportiv duke forcuar edhe më shumë motivin për të qenë sa më sifidues në këto fusha konkuruese.

Këto tri sporte dhe të tjerat do të jenë prioritet i shoqatës për të nxjerrë më të mirët.

Vullneti për më shumë sport nuk do të mungojë duke ia shtuar edhe angazhimin për të qenë sa më kërkues në përforcimin e lidhjes ndërshoqërore.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]