Home Ferizaj Sot ndeshja mes Ferizajt dhe Dritës

Sot ndeshja mes Ferizajt dhe Dritës

by 05
0 comment

Superliga e Kosovës në futboll pritet të vazhdojë sot edhe me tri ndeshje, të cilat i përkasin xhiros së katërt. 

Sot në kalendar janë: Ferizaji – Drita, Llapi – Prishtina dhe Ballkani – Dukagjini. Dy nga ndeshjet zhvillohen nga ora 17:00 dhe një tjetër,  Ballkani – Dukagjini, me fillim nga ora 20:00.

Gjatë ditës së djeshme Gjilani fitoi nga Trepca’89 dhe Drenica nga Malisheva.  

Në krye të tabelës aktualisht gjendet skuadra e Gjilanit.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]