Home Shtërpcë SHTËRPCË/ Babai dyshohet se rrahu vajzën e mitur

SHTËRPCË/ Babai dyshohet se rrahu vajzën e mitur

by 05
0 comment

Një burrë në Shtërpcë është arrestuar pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj vajzës së tij të mitur.

I njëjti dyshohet se viktimën e kishte larguar nga shtëpia duke e lënë pa përkujdesje.

Sipas Policisë i dyshuari ishte nën ndikim të alkoolit.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 03:55.

Policia ka njoftuar se i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]