Home Ferizaj Rruga me gropa në magjistralen Ferizaj-Gjilan

Rruga me gropa në magjistralen Ferizaj-Gjilan

by 05
0 comment

Rruga magjistrale Ferizaj-Gjilan është në gjendje të rëndë infrastrukturore.

Në disa pamje të siguruara nga KALLXO.com shihet se në fshatin Partesh, asfalti është i dëmtuar dhe me shumë gropa.

Si rezultat, qarkullimi i makinave në këtë pjesë të rrugës është i vështirësuar./kallxo/


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]