Home Ferizaj Rrokullisen me traktor në Jezercë të Ferizajt, lëndohen dy persona

Rrokullisen me traktor në Jezercë të Ferizajt, lëndohen dy persona

by 05
0 comment

Dy persona janë lënduar në fshatin Jezerc të Ferizajt pasi janë rrokullisur me traktor në malet e këtij fshati.

Sipas Policisë, deri te vetaksidenti ka ardhur nga pakujdesia.

Si pasojë e aksidentit, dy personat që ishin në traktor janë lënduar, por njëri prej tyre më rëndë, meqë rast është duke u trajtuar ende ne QKUK.

“Si pasojë, lëndime kanë pësuar vet drejtuesi i cili pas tretmanit mjekësor është liruar, ndërsa pasagjeri është dërguar në QKUK për tretman të mëtutjeshëm mjekësor” – thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]