Home Ferizaj Rrihen mes vete në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, arrestohen

Rrihen mes vete në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, arrestohen

by 05
0 comment

Tre të dyshuar meshkuj janë arrestuar pasi janë rrahur mes vete pas një mosmarrëveshje verbale.

Rasti ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.

Lidhur me rastin të njëjtit janë arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje. /Express


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]