Home FerizajArsim Reagon shkolla që ia ndaloi mësimin 5-vjecarit për shkak të flokëve të gjata – përpjekje për të denigruar drejtoreshën

Reagon shkolla që ia ndaloi mësimin 5-vjecarit për shkak të flokëve të gjata – përpjekje për të denigruar drejtoreshën

by 05
0 comment

Drejtoria e Shkollës Fillore të Mesme të Ulët “Jeronim De Rada”, ka reaguar pas publikimit të artikullit të KALLXO.com, për largimin nga e njëjta shkollë, të 5-vjeçarit për shkak të flokëve të gjata.

Menaxhmenti i kësaj shkolle nuk e kishe lejuar vijimin e mësimit një djali 5-vjecar për shkak të flokëve të tij të gjatë.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]