Home Ferizaj Qytetarët ferizajas nënshkruajnë peticionin për ndërtimin e stadiumit të qytetit

Qytetarët ferizajas nënshkruajnë peticionin për ndërtimin e stadiumit të qytetit

by 05
0 comment

“Ferizaj do stadium”, është motoja e klubit ferizajas, i cili po kërkon ndërtimin e stadiumit të qytetit.

FC Ferizaj nga sezoni i ardhshëm do të garojë në Superligë dhe ka filluar edhe nënshkrimi i një peticioni nga qytetarët për ndërtimin e stadiumit te palestra e sporteve.

Ky aksion i nisur sot do të vazhdojë deri më 6 gusht, shkruan Gazeta Express.

Të shumtë ishin qytetarët që u ndalën në sheshin e Ferizajt për ta nënshkruar këtë peticion.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]