Home Shtërpcë Prevallë, një gruaje i vidhet vetura në mes të ditës

Prevallë, një gruaje i vidhet vetura në mes të ditës

by 05
0 comment

Një grua ka raportuar në Policinë e Kosovës se i është vjedhur vetura në Prevallë.

Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës, ngjarja dyshohet se ka ndodhur dje nga ora 13:00 deri në 17:00.

Policia ka thënë se rasti është nën hetime.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]