Home Ferizaj Policia jep detaje për aksidentin në Ferizaj, motoçiklisti dërgohet në Emergjencë 

Policia jep detaje për aksidentin në Ferizaj, motoçiklisti dërgohet në Emergjencë 

by 05
0 comment

Motoçiklisti është lënduar pas aksidentit me veturën që ndodhi sonte në Ferizaj.

Rastin për Indeksonline e kanë konfirmuar edhe nga Policia për Rajonin e Ferizajt.

“Sonte (mbrem) rreth orës 22:20 në rrugën “Vëllezërit Gërvalla” Ferizaj ka ndodhur një aksident trafiku me lendime, ku të përfshirë janë një automjet dhe një motoçikletë, ku motoçiklisti ka pësuar lëndime trupore dhe është duke u trajtuar në Emergjencën e Ferizajt. Njësia e Hetimeve të Aksidenteve është duke e hetuar rastin”.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]