Home Ferizaj Persona të panjohur shtien me armë zjarri afër një pompe derivatesh në Ferizaj

Persona të panjohur shtien me armë zjarri afër një pompe derivatesh në Ferizaj

by 05
0 comment

Persona të panjohur kanë shtënë me armë zjarri afër një pompe derivatesh në rrugën e Reçakut në Ferizaj.

Njësitë relevante të policisë kanë dalë në vendin e ngjarjes ku kanë gjetur dhe sekuestruar një gëzhojë dhe një fishek të armës së zjarrit.

Në konsultim me prokurorin është iniciuar lënda e rastit dhe vazhdon të hetohet.

Personat që kanë shtënë me armë kanë shkaktuar rrezik të përgjithshëm.

Policia ka njoftuar se ngjarja ka ndodhur më 18 gusht rreth orës 23:05.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]