Home Ferizaj Pamje- Rrugët e Ferizajt pas reshjeve të shiut

Pamje- Rrugët e Ferizajt pas reshjeve të shiut

by 05
0 comment

Për shkak të reshurave të shiut, disa rrugë në komunën e Ferizajt është vërshuar sot nga uji.

Pamjet tregojnë pjesë të rrugëve që janë mbushur me ujë.

Nënkalimi po në këtë komunë gjithashtu është vërshuar nga uji.

Më poshtë mund të shihni gjendjen në fotografitë e siguruara nga KALLXO.com.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]