Home Mix Nëse një burrë i ka këto 9 cilësi, mos e lini kurrë të shkojë

Nëse një burrë i ka këto 9 cilësi, mos e lini kurrë të shkojë

by 05
0 comment

Shkencëtarët kanë shpenzuar dekada duke u përpjekur të gjejnë çelësin se pse biem në dashuri, por ka edhe disa veçori që një vajzë duhet të shoh tek partneri i saj.

Nëse personi me të cilin po shkëmbeni mesazhe ose kaloni kohen tuaj, posedon karakteristikat e mëposhtme, atëherë ai është i duhuri për ju, shkruan The Independent, transmeton Klankosova.tv.

Nëse është i mençur, të bën të qeshësh, mbështet arritjet e tua në karrierë si dhe tenton të të shoqërojë me miqtë dhe familjarët e tij, atëherë merre më me seriozisht raportin me të.

Po ashtu, nëse pos i mençur ai është edhe inteligjent, respekton mendimet e tua dhe të dëgjon çfarë flet dhe nëse jep shumë nga vetja për ta bërë relacionin tuaj të funksionojë – edhe këto arsye e bëjnë atë zgjedhje që ia vlen.

Përfundimisht, nëse ai i gëzohet arritjeve tuaja si dhe flet për ty tek njerëzit me të cilët rrethohet, duke shfaqur anët pozitive të marrëdhënies suaj dhe personalitetit tuaj në përgjithësi, atëherë përmban veçoritë kryesore të opsionit të duhur.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]