Home FerizajArt & Kulturë Në këngën e re Getinjo i drejtohet Zotit

Në këngën e re Getinjo i drejtohet Zotit

by 05
0 comment

Reperi i njohur nga Ferizaj, Getinjo është rikthyer me këngë të re.

Artisti kësaj here i drejtohet Zotit dhe sfidave në jetë në këngën e re të titulluar “God

Kënga e re është shoqëruar me një super videoklip të cilin mund ta ndiqni të plotë më poshtë.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]