Home Ferizaj Ndeshja mes Ferizajt dhe Prishtinës përfundon me barazim!

Ndeshja mes Ferizajt dhe Prishtinës përfundon me barazim!

by 05
0 comment

Prishtina nuk ka arritur të marrë më shumë se sa një pikë në ballafaqim me ekipin e sapoinkuadruar në elitë, atë të Ferizajt

Ferizaji dhe Prishtina mbajtën portat të paprekura. Loja është ndërprerë pvr më shumë se sa pesëmbëdhjetë minuta meqë gjyqtari nuk arrinte të vendoste për një situatë se a ishte penallti apo jo, ku megjithatë në fund u përcaktua se nuk kishte penallti. 


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]