Home FerizajArt & Kulturë Mozzik këndon Marshin e UÇK-së maleve të Kosovës

Mozzik këndon Marshin e UÇK-së maleve të Kosovës

by 05
0 comment

Mbrëmë reperi Mozzik në llogarinë e tij në Facebook, ka publikuar një video në përkrahje të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Ai bashkë me disa persona të tjerë u shfaq duke ecur maleve teksa këndon Marshin e UÇK-së.

Në video shihet edhe deputeti i PDK-së, Elmi Reçica.

“RRNOFTË USHTRIA ÇLIRIMTARE E KOSOVËS”, shkroi reperi krahas videos.

@insajderitv Mozzik këndon Marshin e UÇK-së maleve të Kosovës #mozzik #marshi #uçk #ferizaj #insajderi #insajderitv ♬ original sound – Insajderi

Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]