Home FerizajArt & Kulturë Mozzik falënderon fansat për përkrahje: Falë jush jam këtu sot

Mozzik falënderon fansat për përkrahje: Falë jush jam këtu sot

by 05
0 comment

Rap-artisti nga Ferizaj, Mozzik, është shumë aktiv dhe ndan me fansat në rrjete sociale imazhe e video të ndryshme.

Ai se fundmi ua ka dhënë mundësinë që të pyesin më shumë përmes opsionit pyetje-përgjigje.

Ndonëse ka biseduar me disa nga fansat, ai më vonë në një tjetër postim është shprehur i lumtur dhe falënderues për secilin prej tyre.

“Nuk kam shans me iu përgjigj secilit e secilës veç ta dini se jam mirënjohës ndaj secilit..që falë juve jam ku jam sot. E mundem me qenë shumë i zënë se jam gjithë kohën duke punuar..por asnjëherë nuk iu harroj prej ku jemi nis bashkë e deri ku kemi arritur“, ka shkruar ai.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]