Home FerizajArt & Kulturë Mozzik dhe Era së shpejti me një bashkëpunim

Mozzik dhe Era së shpejti me një bashkëpunim

by 05
0 comment

Dy artistët e njohur, Mozzik dhe Era Istrefi kanë gati projektin e tyre më të ri muzikor.

Dyshja e kanë konfirmuar lajmin nëpërmjet një postimi në Instagram dhe mezi po presim që kënga të publikohet.

“Po vjen Era Mozz. Are you ready to turn up”, ka shkruar Mozzik krahas fotografisë së bashku me Era Istrefin.

Projekti i tyre i përbashkët nuk dihet akoma si titullohet, por që së shpejti pritet të publikohet./Paparaci.com


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]