Home FerizajArt & Kulturë Mozik e Getinjo: Faleminderit babë e nanë që na keni mësu se çka është dashnia 

Mozik e Getinjo: Faleminderit babë e nanë që na keni mësu se çka është dashnia 

by 05
0 comment

Tema e dhunimit të 11 vjeçares ka shtyer të reagojnë edhe dy vëllezërit reperë, Mozik e Getinjo.

Në një foto me prindërit, dy reperët nga Ferizaji kanë falënderuar prindërit e tyre për këshillat e dhëna gjatë jetës.

“Sa i perket muzikes,e ndjekim trendin boteror dhe shpesh paragjykohemi! Po sa i perket jetes private dhe sjelljes me njerezit e kemi ndjek gjithmone fjalen e babes dhe nanes. Faleminderit Babe dhe Nane qe na keni kshillu dhe na keni msu gjithmone se qka eshte respekti dhe qka eshte dashnia! Ju pershendesim” thuhet në reagimin e reperëve./Indeksonline/


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]