Home Ferizaj Morina: Kam besim tek futbollistët, ndaj Prishtinës për fitore

Morina: Kam besim tek futbollistët, ndaj Prishtinës për fitore

by 05
0 comment

Trajneri i Ferizajt, Arbnor Morina ka thënë se kanë bërë përgatitjet për ndeshjen me Prishtinën dhe ekziston një atmosferë shumë e mirë brenda skuadrës që synim ka pikët e plota.

Morina ka folur një ditë para ndeshjes. 

“Nesër na pret një ndeshje që e ka peshën si çdo ndeshje tjetër. Kundërshtari është i komponuar dhe kompletuar, me një traditë pas vete por as ne nuk jemi prapa. Unë kam besim të plotë në futbollistët e mi sepse gjatë javës kanë stërvitur në mënyrën më të mirë, pa u kursyer aspak. Nesër ne duhet të besojmë në vetëvete dhe përmes lojës së mirë, ta arrijmë një rezultat pozitiv”, ka thënë Morina./rtklive/


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]