Home Ferizaj Mërgimtari nga Zvicra aksidentohet në Ferizaj, dalin pamje

Mërgimtari nga Zvicra aksidentohet në Ferizaj, dalin pamje

by 05
0 comment

Një mërgimtar nga Zvicra është aksidentuar mbrëmë rreth orës 18:30 në Koshare të Ferizajt.

Rastin për Gazetën Insajderin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Ferizajt, Kanun Veseli.

Veseli ka thënë se lëndime të lehta ka marrë një person, derisa janë dëmtuar dy veturat e përfshira.

“Aksidenti ka ndodhur në ora 18.30 në fshatin Koshare të Ferizajt . Të përshira ishin dy automjete të udhëtarëve, njëri me targa të huaja. Veç dëmeve të shkaktuara materiale në të dy automjetet, lëndime të lehta trupore pëson një person, i cili pasi merr ndihmën e parë mjekësore ne Ferizaj, i njëjti lirohet. Në të dyja rastet ka dalë Njësia e Hetimeve të Komunikaciont Rrugor e Ferizajt e cila po heton rastet”, ka thënë Veseli.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]