Home FerizajArt & Kulturë Mahnitëse ku radhitet ferizajasja Loredana në listën krah repereve më të njohura botërore!

Mahnitëse ku radhitet ferizajasja Loredana në listën krah repereve më të njohura botërore!

by 05
0 comment

Loredana Zefi është rep artistja shqiptare më e suksesshme në botë.

Sukseset e mëdha në tregun europian kanë bërë që ajo të radhitet krah repereve më të njohura në botë.

Nuk është aspak një ekzagjerim, por një statistikë e Youtube, platformës më të madhe të shpërndarjes së këngëve në glob.

Lori ka ndarë një foto në Instagramin e saj, ku shfaqen të renditura kanalet me të klikuara të repereve femra pikërisht në Youtube.

Rep-artistja nga Ferizaj është renditur krahas Doja Cat, Cardi B, Nicki Minaj, madje edhe para Missy Elliot.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]