Home Ferizaj Lëndohen 4 persona pas një aksidenti në rrugën Prishtinë – Ferizaj

Lëndohen 4 persona pas një aksidenti në rrugën Prishtinë – Ferizaj

by 05
0 comment

Lajmin e ka bërë të ditur për teve1.info edhe zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Ajo ka njoftuar se në aksident kanë qenë të përfshira dy vetura ku janë lënduar 4 persona  për të cilët thotë e kanë marrë edhe trajtim mjekësor.

“Rreth orës 12:40, është pranuar informata për një aksident trafiku rrugor të ndodhur në rrugën Prishtinë -Ferizaj. Në aksident janë përfshirë dy automjete, ku katër persona kanë pësuar lëndime trupore. Të njëjtit kanë marrë trajtimin e nevojshëm mjekësor. Njësia rajonale e trafikut ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po ndërmerr veprimet e nevojshme për ndriçimin e shkaqeve që kanë sjellë deri te aksidenti”, ka njoftuar Ahmeti./Teve1.info/


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]