Home Ferizaj Kryeimami llapjan ironizon pas humbjes së Llapit: Me xhemat e kisha mujt Ferizajn

Kryeimami llapjan ironizon pas humbjes së Llapit: Me xhemat e kisha mujt Ferizajn

by 05
0 comment

Pas fitores së madhe ndaj Dritës në xhiron e kaluar, Llapi i është rikthyer rezultateve negative në Superligën e Kosovës, raproton FrontOnline.

Dje, në kuadër të xhiros së 15-të në elitë, skuadra e Tahir Batatinës u përballë me Ferizajn në stadiumin “Zahir Pajaziti”.

Ndeshja në fjalë i takoi Ferizajt me rezultat 1:2.

Pas kësaj humbje të llapjanëve, ka ironizuar edhe kryeimami llapjan, Bekim Jashari.

Në postimin e klubit nga Podujeva, Jashari ka shkruar:

“Hajgare është kjo punë, me xhemat e kisha mujt Ferizajn”./FrontOnline/


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]