Home Lajme KOSOVË/ Nafta për dy cent më lirë sot dhe nesër

KOSOVË/ Nafta për dy cent më lirë sot dhe nesër

by 05
0 comment

1.62 cent është caktuar çmimi i naftës për litër në vend për dy ditë, ndërsa 1.35 për benzinën.

Nafta në krahasim me dje është për dy cent më lirë, ndërsa benzina është me çmimin e njëjtë, e  gazi është për një cent më lirë.

Çmimet tavan vendosen nga Ministria e Tregtisë për çdo ditë me radhë dhe janë të vlefshme deri në njoftimin tjetër.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]