Home Lajme KOSOVË/ Çmimet e derivateve të naftës për 24 orët e ardhshme

KOSOVË/ Çmimet e derivateve të naftës për 24 orët e ardhshme

by 05
0 comment

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka publikuar çmimet e derivateve për 24 orët e ardhshme.

Sipas vendimit, çmimi për naftë është 1.75 € për litër, për benzinë 1.69 dhe për gas 0.78 euro për litër.

Çmimet e lartëcekura vlejnë për datën 12/07/2022 prej orës 10:00 dhe janë valide 24 orë nga data dhe ora e publikimit.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]