Home Lajme Komisioni për çështje të sigurisë miraton tri projektligje për FSK-në

Komisioni për çështje të sigurisë miraton tri projektligje për FSK-në

by 05
0 comment

Komisioni për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes ka miratuar tri projektligje për Forcën e Sigurisë së Kosovës (FSK).

Projektligji për Ministrinë e Mbrojtjes, Projektligjin për FSK dhe për Shërbimin në FSK, janë tri projektligjet që u miratuan në takimin e sotëm.

Këto projektligje u miratuan në parim me votat unanime të anëtarëve të këtij komisioni.

KALLXO.com do të ju sjell detaje rreth këtyre projektligjeve.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]