Home Lajme Këto janë çmimet e derivateve për sot

Këto janë çmimet e derivateve për sot

by 05
0 comment

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë (MINT) ka caktuar çmimet tavan për shitjen e derivateve të naftës për datën 12 shtator.

Sipas vendimit, çmimi maksimal i lejuar i naftës është 1.69 euro për litër, i benzinës me 1.35 euro dhe i gazit me 0.76 euro.

Këto çmime vlejnë nga e diela (dje), nga ora 10:00 e së dielës dhe janë të vlefshme edhe për sot (e hënë).


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]