Home Ferizaj Katër vetura aksidentohen me mëngjes në magjistralen Prishtinë-Ferizaj 

Katër vetura aksidentohen me mëngjes në magjistralen Prishtinë-Ferizaj 

by 05
0 comment

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 08:00 në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, raporton IndeksOnline.

Në aksident janë përfshirë katër automjete dhe bazuar në të dhënat fillestare aksidenti është vetëm më dëme materiale.

Policia ka dalë në vendin e aksidentit dhe është marrë me rastin./IndeksOnline/


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]