Home Kaçanik KAÇANIK/ Ra në bunar, vdes një fëmijë 4-vjeçar

KAÇANIK/ Ra në bunar, vdes një fëmijë 4-vjeçar

by 05
0 comment

Një 4-vjeçar nga Kaçaniku gjatë ditës së sotme ka rënë në një bunar. Si pasojë e kësaj, ai ka vdekur.

Lajmin për KALLXO.com e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Ferizajt, Kanun Veseli.

Veseli ka thënë se Policia ka pranuar informaconin rreth orës 11:15.

“Menjëherë Policia, Emergjenca si dhe Zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes, por për pasojë trupi i tij është nxjerrë pa shenja jete. Kjo është konfirmuar nga mjekët kujdestarë në vendin e ngjarjes” – tha ai.

Tutje është thënë se në lidhje me këtë ështe njoftuar edhe prokurori kujdestar nga Prokuroria e Ferizajt./kallxo/


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]