Home Kaçanik KAÇANIK/ Arrestohet i kërkuari i dënuar për shitblerje të drogës

KAÇANIK/ Arrestohet i kërkuari i dënuar për shitblerje të drogës

by 05
0 comment

Është arrestuar dhe dërguar në vuajtje të dënimit një 34-vjeçari, i kërkuar për shitje të substancave narkotike.

“Ai ishte i kërkuar në bazë të urdhëresës së Gjykatës Themelore në Ferizaj për veprën penale – blerja, posedimi, shpërndarja dhe shitja e paautorizuar e narkotikëve, substancave psikotrope dhe analoge me dënim burgimi prej dy (2) viteve” – thuhet në njoftimin e Policisë.

I dyshuari është arrestuar sot rreth orës 14:30 në Kaçanik.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]