Home Kaçanik KAÇANIK/ Aksident i rëndê, përplasen dy vetura me një traktor në Kovaçec 

KAÇANIK/ Aksident i rëndê, përplasen dy vetura me një traktor në Kovaçec 

by 05
0 comment

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak minutash në Kaçanik, saktësisht në Kovaçec.

Në këtë aksident kanë qenë të përfshira dy vetura e një traktor.

Sipas pamjeve aksidenti shihet të jetë i rëndë.

Disa qytetarê janë parë duke ndihmuar të lënduarit.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]