Home Rajon & Botë Biden bën gafën e radhës, përshëndet sërish ‘të padukshmin’ /Video/

Biden bën gafën e radhës, përshëndet sërish ‘të padukshmin’ /Video/

by 05
0 comment

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, ka përsëritur gafën e tij të famshme të përshëndetjes ‘me ajrin’ në fund të fjalimit.

Gjatë vizitës në Tel Aviv të Izraelit, Biden u nderua me Medaljen Presidenciale të Nderit të Izraelit, teksa në fund të ceremonisë duket se u çorientua për një moment dhe shfaqet duke tentuar t’i shtrëngoj dorën ‘dikujt’ që nuk është fare aty.

Ky incident u bë viral në internet, ku shumë amerikanë po tallen me të, shkruan Skynews, transmeton Klankosova.tv.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]