Home Vende të lira të punës (Ferizaj) / JAFFA FOOD AND CAKE

Vende të lira të punës (Ferizaj) / JAFFA FOOD AND CAKE

by 05
0 comment

Jaffa Food and Cake hap konkurs per pozitat:

  1. Ndihmës Kuzhiniere
  2. Shankiste
  3. Enëlarëse
  4. Arkatare
  5. Sallatere
  6. Brumere
  7. Kamarier/e

Lokacioni: ETC, Ferizaj

Te gjithe te interesuarit mund te aplikojne permes numrit te telefonit 044 503 845

Inkurajohen te aplikojne edhe ata persona qe nuk kane fare pervoje pune.

Job Category: arkëtare brumere enëlarëse kamariere ndihmës kuzhiniere sallatere shankiste
Job Type: Orar i plotë
Job Location: Ferizaj

Apply for this position

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]