Home Asistent/e i/e Shitjes/ A&M CLOTHES

Asistent/e i/e Shitjes/ A&M CLOTHES

by 05
0 comment

Ne jemi në kërkim të një asistenti/e të shitjes për t’iu bashkuar ekipit tonë miqësorë. Kjo është një mundësi fantastike për individ të motivuar dhe që punojnë shumë.

A&M Clothes është një kompani e tekstilit, me një rrjet të gjërë të dyqaneve në treg për më shumë se 15 vite.

Ne ofrojmë mundësi shumë të mirë të avancimit dhe arritjes në karrierë, duke mundesuar punë të rregullt afatgjatë me kontratë dhe pagë konkurruese në treg.

Te interesuarit të aplikojnë permes linkut: bit.ly/3CMCRaB

Afati për aplikim: 15 Shtator

Vendet e punës:

  • Prishtine
  • Peje
  • Prizren
  • Ferizaj
  • Mitrovice
  • Gjakove
  • Gjilan
  • Podujeve
Job Category: Asistent/e i/e Shitjes
Job Type: Orar i plotë
Job Location: Ferizaj Gjakovë Gjilan Mitrovicë Pejë Podujevë Prishtinë Prizren

Apply for this position

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]