Home Arkatare, Sektorist/e / Euromarket

Arkatare, Sektorist/e / Euromarket

by 05
0 comment

Euro Market hap konkurs per dy pozita te lira te punes:

Arkatare

Sektorist/e

Kriteret e punesimit per pozitat ne market :

  • Te kete te perfunduar shkollen e mesme,
  • Pervoje relevante e punes ne fusha te ngjashme (perparesi),
  • Interesim ekipor dhe individual ne pune,
  • Perkushtim dhe etik ne pune

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV ne: 

Euromarket.fr@gmail.com

Fatonmuharremi0@gmail.com

+383(0) 45 / 903-843 ose te lajmerohen ne pikat e EuroMarket Ferizaj.

Job Category: arkëtare sektoriste
Job Type: Orar i plotë
Job Location: Ferizaj

Apply for this position

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]