Home FerizajArt & Kulturë “Jam shkelur e poshtëruar”, fjalët e Mozzik janë mesazhi i ditës për sot

“Jam shkelur e poshtëruar”, fjalët e Mozzik janë mesazhi i ditës për sot

by 05
0 comment

Mozzik është ndalur për të kujtuar disa nga momentet që kanë lënë gjurmë në jetën e tij. Reperi ka treguar se është përballur me shumë sfida gjatë këtyre viteve, është shkelur e poshtëruar, por kurrë nuk është ndalur. Madje tregon se e kanë bërë më të fortë. Mozzik u ka dhënë dhe një mesazh fansave duke i kërkur ta kenë qëllimin e qartë dhe mendja e zemra e tyre do jua tregojë drejtimin e jetës.

“Mozziku u kon një djalë i ri që ka punu shumë ama shumë edhe gjithmonë pa hile! I hjektë deri te Zoti! I shkelur e i poshtnum po kurrë s’jam ndal! Lloj lloj sfide e sprove e kam kapërcy vec më t’fort m’kan bo! Muzika ka qenë edhe mbetet njëra nga pjesët që i kam falë më së shumti kohë! Rininë ia kam falë! Beso o shok vetëm beso! Qëllimi kur të jetë kjarte dhe fokusi yt ndriqon dhe e din mendja e zemra ku ti po don me shku është gjëja më e bukur”, ka shkruar reperi.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]