Home Ferizaj Humbje zhgënjyese e FC Ferizajt në xhiron e tretë në ndeshjen me KF Malishevën

Humbje zhgënjyese e FC Ferizajt në xhiron e tretë në ndeshjen me KF Malishevën

by 05
0 comment

KF Malisheva 3 : 1 FC Ferizaj

Humbje zhgënjyese në xhiron e tretë ndaj KF Malishevës. Një ndeshje e cila nisi në mënyrën më të keqe për skuadrën tonë. Ishte minuta e 17 kur një ndërhyrje e panevojshme në zonë, bëri që gjyqtari Mervan Bejtullahu të akordoj penalti në favor të KF Malishevës.

Kur pritej një rikthim në pjesën e dytë, një episod tjetër në minutën e 52 e vulosi fatin e takimit. Lojtari ynë Elbasan Thaçi, më një ndërhyrje në mesin e fushës ndëshkohet me karton të kuq. Aty ndryshoj rrjedha e krejt takimit.

Falenderojmë KF Malishevën për pritjen dhe i’a urojmë fitoren me shumë meritë.

Neve na mbetet shumë që të punojmë dhe të jemi afër objektivave tona.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]