Home Lajme Hekuran Murati gjuhet me miell /Video/

Hekuran Murati gjuhet me miell /Video/

by 05
0 comment

Ministri i Financave, Hekuran Murtati, është gjuajtur me miell pak minuta më herët nga aktivistët e PSD-së.

Në një video të shpërndarë nga kryetari i kësaj partie, Dardan Molliqaj, shihet teksa Murati mbulohet me miell nga aktivisti Nol Nushi.

“AKSION SIMBOLIK PËR PUNËTORËT”, e ka quajtur këtë Molliqaj.

“Nuk mund të normalizohet lufta e pa precedentë që Hekuran Murati u ka shpallur punëtorëve. Prandaj, aksion, ndërhyrje, rezistencë”, shtoi ai.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]