Home Ferizaj Hajnat vjedhin gjësende në një shkollë të Ferizajt

Hajnat vjedhin gjësende në një shkollë të Ferizajt

by 05
0 comment

Hajnat kanë hyrë me forcë në një shkollë të Ferizajt për të vjedhur.

Kanë arritur të vjedhin gjësende me vlerë 1 mijë euro.

Ngjarja ka ndodhur të mërkurën në ora 11:27.

Rasti është duke u hetuar nga Policia. /Express


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]