Home Mix “Hajde të…” një qytetar në Prishtinë i drejtohet me fjalë të ndyta një vajze të vogël! /Video/

“Hajde të…” një qytetar në Prishtinë i drejtohet me fjalë të ndyta një vajze të vogël! /Video/

by 05
0 comment

Në një video të shpërndarë në rrejtin social Tik-Tok, një qytetar dëgjohet duke i’u drejtuar një vajze të vogël nga komuniteti rom me fjalë të rënda, teksa e xhironte me telefon.

Ai i drejtohet vajzës me fjalët si “Hajde të q… të prishi. Hape gojën”, transmeton Kiks Kosova.

Ndërkohë vajza duke mos e kuptuar se ç’po i thotë i afrohet atij.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]