Home Ferizaj Grabitje me armë në një pompë të derivateve në Ferizaj

Grabitje me armë në një pompë të derivateve në Ferizaj

by 05
0 comment

Një burrë ka raportuar në polici, se përderisa ka qenë duke punuar në pikën e derivateve, një person i maskuar i ka grabitur 1 mijë euro.

I njëjti ka thënë se i dyshuari ka qenë i maskuar dhe me armë, derisa është larguar në drejtim të panjohur, transmeton Klankosova.tv.

“Rr. Bajram e Gursel Sylejmani, Ferizaj 03.09.2022-01:02. Viktima mashkull  kosovar ka raportuar se derisa ka qenë duke punuar në pikën e derivateve, një person i panjohur i maskuar dhe nën kërcënimin e armës i ka grabitur 1000€ dhe është larguar në drejtim të panjohur, rasti në procedurë hetimore”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]