Home Ferizaj Godet këmbësorin me veturë në Ferizaj, e dërgon në emergjencë dhe largohet

Godet këmbësorin me veturë në Ferizaj, e dërgon në emergjencë dhe largohet

by 05
0 comment

Një person ka pësuar lëndime pasi është goditur nga një veturë në Ferizaj.

Policia ka bërë të ditur se i dyshuari e ka dërguar viktimën në emergjencën e Ferizajt dhe është larguar.

Viktima pas pranimit të tretmanit mjekësor është liruar.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori, njofton policia në raportin 24 orësh.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]