Home Op/Ed Gjithpërfshirja dhe mbështetja është suksesi i operacioneve kombëtare

Gjithpërfshirja dhe mbështetja është suksesi i operacioneve kombëtare

by 05
0 comment

Vepron një diplomaci e ngjeshur për dominanca rajonale dhe nga ana tjetër , veprime luftarake të drejtpërdrejta apo indirekte.

A e justifikojnë këto njëra-tjetrën ?

A duhet të përballemi me të vërteten ,atëher kur na shfaqet e gabuara,pasojat të indiferencës dhe mediokritetit politik, ushtarak dhe human ?

Larg indiferencës ,për gjëra që i dijmë se duhet bërë.

Asnjëherë nuk është vonë ,për diçka që i shërben detyrës….

Autor: Hyzri Salihu

Mitrovicë-Shqiperi Etnike

21.11.2022


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]